IMPRESSUMZKS miltex s.r.o.
Sídlo: Lhotova 252, 507 71 Miletín
Veřejný rejstřík: spisová značka C 17870 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové
Identifikační číslo: 26214792
Daňový identifikační číslo: CZ26214792

Tel.:  +420 493 653 111
 info@zks-miltex.czID DS: 7kkc65q
Jednatelé: Dietrich Hohberg, Jitka Langnerová

COPYRIGHT

Texty, fotografie, grafika a všechen ostatní obsah jsou chráněny autorskými právy

Dirk Dießel/dsl-factory.de
Parinya Wongwannawat/wongwannawat.com
Bildnachweis: Peppermint Holding GmbH
www.fotolia.com - #49898907 KzenonInformace o ručení

Za obsah těchto stránek zodpovídají výlučně jejich provozovatelé.
Přes pečlivou kontrolu obsahu provozovatel neručí za obsahy externích odkazů. V případě otázek, přání, požadavků a podnětů se laskavě obraťte na zks@zks-miltex.cz

Kontaktní partneři

Pokud se domníváte, že obsah našich webových stránek porušuje autorská práva nebo jiná práva ochraňující výkony, anebo pokud máte k naší internetové prezentaci otázky právní povahy, pošlete prosím e-mail na adresu zks@zks-miltex.cz o porušení podnikatelských ochranných práv, anebo nám napište na naši poštovní adresu uvedenou v kontaktech.

Copyright

Design všech webových stránek, každý text, všechny grafické prvky, každý výběr, resp. každé jejich zpracování: Copyright © 2016 ZKS miltex s.r.o., VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA. Kopírování anebo reprodukce (včetně vytištění na papír) celé webové stránky, resp. jejích částí, jsou povoleny výlučně k soukromým účelům. Každý jiný způsob použití materiálů, resp. informací dostupných na webové stránce, resp. na částech webové stránky — včetně reprodukce, dalšího rozšiřování, změn a zveřejnění k jinému účelu než je uveden výše — je zakázán, s výjimkou případů, kdy společnost ZKS miltex s.r.o. k tomu předem udělila souhlas písemnou formou anebo elektronicky.